Translations of this page: en bg cs de fi fr hu it ja pl ru tr zh

This is an old revision of the document!


Pliki PunBB do pobrania

Wszystkie pliki powiązane z PunBB można znaleźć w Archiwum pobierania. Należy pamiętać, że modyfikacje PunBB 1.2 są zamieszczane na stronie PunBB Resource.

PunBB 1.3

Najnowsza i najlepsza!

Zobacz również

Starsze wersje

Starsze wersje PunBB, pakiety językowe oraz inne pliki PunBB 1.0/1 możesz znaleźć w muzeum.

PunBB 1.2.22

Poprzednia stabilna wersja. Testowana przez lata.

Instrukcje instalacji i aktualizacji można znaleźć w dołączonej dokumentacji (lub na http://punbb.informer.com/docs/). Ponadto, należy poświęcić trochę czasu na dokładne zapoznanie się z FAQ, które również jest dołączone do archiwum. Zawiera ono odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Każde napotkane problemy można zgłaszać zaś na forum.

Jeśli wciąż nie będziesz sobie radził, sprawdź wideo poradniki przygotowane przez Dr.Jeckyl'a.

Pakiety językowe dla PunBB 1.2.*

Poniżej znajdują się pakiety językowe wykonane przez użytkowników. Są one kompatybilne z PunBB 1.2 i późniejszymi. Zainstaluj, poprzez wypakowanie archiwum do katalogu lang/.

  • Afrykański (Afrikaans) - Translation by GrepingGrok and Heinrich Massmann.
  • Lista zostanie niedługo ukończona…

Wtyczki administracyjne

Wtyczki administracyjne są rozszerzeniem interfejsu administracyjnego. Zainstaluj, poprzez wypakowanie archiwum do katalogu /plugins. Odinstaluj, usuwając wypakowane pliki i foldery. W celu informacji o tym jak pisać własne wtyczki, przejrzyj przykładową wtyczkę dołączoną razem z PunBB 1.2 lub późniejszymi. Ukończone wtyczki powinny zostać wysłane na adres anatoly@punbb.org.

  • User Merge. Utworzone przez Terrell Russell. Wtyczka ta zezwala administratorom na łączenie dwóch kont użytkowników w jedno.
  • Lista zostanie niedługo ukończona…

Personal Tools